NederlandsEngels

BBL- Gespecialiseerd Pedagogisch werk MBO 4

BBL opleiding - Gespecialiseerd Pedagogisch Medewerker (MBO 4)

Altijd al gedroomd van een baan in de kinderopvang? Maar heb je niet de juiste diploma’s? Geen probleem! Vlietkinderen biedt jou de kans!
Over de kosten voor de opleiding hoef jij je geen zorgen te maken, deze worden betaald door Vlietkinderen.

Wij starten in oktober 2023 met een nieuw BBL traject. In 22 maanden doorloop je een leer- en ontwikkeltraject en leer je alle werkprocessen binnen de kinderopvang. Je start direct met werken op één van onze leerlocaties. Daarbij krijg je een contract van 12 tot 24 uur per week. Tijdens de opleiding word je begeleid door één van onze ervaren praktijkopleiders.

Wij vragen van jou:

  • Minimaal MBO 3 of HAVO
  • Eigen investering van de lesdag (een dagdeel)
  • Je enthousiasme en betrokkenheid;
  • Je bent flexibel en je kunt goed samenwerken;
  • Je kan goed communiceren met ouders/verzorgers en collega’s.

Wij bieden jou als pedagogisch medewerker in opleiding:

  • Een mooie kans om je te ontwikkelen.
  • Uitstekend salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform CAO Kinderopvang.
  • Een fietsplan of de mogelijkheid van korting op je sportabonnement of museumjaarkaart.
  • En misschien wel het belangrijkste, wij zijn een superleuke organisatie om bij te werken!

Heb je meer informatie nodig?

Stuur een email naar s.vanhooij@vlietkinderen.nl en je krijgt antwoord op je vragen. Of stuur je motivatie en CV naar werkenbij@vlietkinderen.nl

 

Wij kijken naar je uit!

Solliciteer nu Terug naar overzicht

Bel ons Plan een rondleiding